Menü
Alışveriş Sepetim

Lületaşı Yüzük


Lületaşı Yüzük

Yaz mevsimi ufukta görünmüşken bizi etkisi altına alan sıcak günler yakın demektir. Pandemi süreciyle hayatlarımız her ne kadar değişse de yaz heyecanını herkes hissetmeli. Sizde bu heyecana ortak olabilin diye Yeni sezonu yansıtan lületaşı yüzüklerimizi düzenleyicilere yerleştirme vakti geldi. Yaz ruhuna hazırlanın hayaller kurun ve o yüzükleri takın.

Marka: ESPAZAR Model: 8.79.55.7
Ametist Model Doğal Lületaşı Yüzük Tasarımda Eskişehir’in beyaz altını doğal lületaşı kullanılmıştır. Ürünler parfüm, alkol gibi kimyasal etkenlere maruz kalmadığı sürece kararma yapmaz. Ürünün uzun ömürlü olması için kuru ve kapalı ortamda muhafaza edilmesi gerekir.  ..
251,25 TL
Vergiler Hariç:251,25 TL
Marka: ESPAZAR Model: 8.79.55
Ayarlanabilir Göz Tasarım Lületaşı Yüzük Tasarımda renkli zirkon taş kullanılmıştır. Ürünler parfüm, alkol gibi kimyasal etkenlere maruz kalmadığı sürece kararma yapmaz. Ürünün uzun ömürlü olması için kuru ve kapalı ortamda muhafaza edilmesi gerekir. Yüzük ayarlanabilir ölçüye sahiptir. Her pa..
300,00 TL
Vergiler Hariç:300,00 TL
Sarmaşık Model Doğal Lületaşı Yüzük
Yeni Tükendi
Marka: ESPAZAR Model: 8.79.55.6
Sarmaşık Model Doğal Lületaşı Yüzük Tasarımda Eskişehir’in beyaz altını doğal lületaşı kullanılmıştır. Ürünler parfüm, alkol gibi kimyasal etkenlere maruz kalmadığı sürece kararma yapmaz. Ürünün uzun ömürlü olması için kuru ve kapalı ortamda muhafaza edilmesi gerekir...
251,25 TL
Vergiler Hariç:251,25 TL
Yuvarlak Model Doğal Lületaşı Yüzük
Yeni Tükendi
Marka: ESPAZAR Model: 8.79.55.5
Yuvarlak Model Doğal Lületaşlı Yüzük..
251,25 TL
Vergiler Hariç:251,25 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)